Vyhledávání

Lublaň v říjnu 2021 - Dovolená a Last Minute Slovinsko

Central - v říjnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Central

14.10. - 20.10.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
15 283 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, Central, v ubytovacím zařízení Central s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. října do středy 20. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Central, který je aktuálně na prodej online v ceně 15283,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana - v říjnu

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

25.10. - 31.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
14 940 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2021 v lokalitě Lublaň, v Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 31. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 14940,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

City Ljubljana - v říjnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

25.10. - 31.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 046 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, City Ljubljana, v ubytovacím zařízení City Ljubljana s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. října do neděle 31. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu City Ljubljana, který je aktuálně na prodej online v ceně 15046,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana - v říjnu

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

26.10. - 1.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 072 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2021 v lokalitě Lublaň, v Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 26. říjen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 1. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 29 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15072,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

City Ljubljana - v říjnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

26.10. - 1.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 072 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, City Ljubljana, v ubytovacím zařízení City Ljubljana s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 26. října do pondělí 1. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu City Ljubljana, který je aktuálně na prodej online v ceně 15072,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Best Western Premier Slon - v říjnu

Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce

Best Western Premier Slon

27.10. - 2.11.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
15 151 Kč

Dovolená Slovinsko 2021 v lokalitě Lublaň, v Best Western Premier Slon, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 27. říjen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 2. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 15151,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana - v říjnu

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

27.10. - 2.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 151 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, v ubytovacím zařízení Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 27. října do úterý 2. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 30 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, který je aktuálně na prodej online v ceně 15151,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

City Ljubljana - v říjnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

27.10. - 2.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 125 Kč

Dovolená Slovinsko 2021 v lokalitě Lublaň, City Ljubljana, v City Ljubljana, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 27. říjen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 2. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15125,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

City Ljubljana - v říjnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

27.10. - 2.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
14 518 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, City Ljubljana, v ubytovacím zařízení City Ljubljana s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 27. října do úterý 2. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 30 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu City Ljubljana levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14518,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Central - v říjnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Central

27.10. - 2.11.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
14 808 Kč

Dovolená Slovinsko 2021 v lokalitě Lublaň, Central, v Central, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 27. říjen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 2. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 14808,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

Central - v říjnu

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Central

28.10. - 3.11.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
15 230 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Lublaň, Central, v ubytovacím zařízení Central s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. října do středy 3. listopadu 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Central, který je aktuálně na prodej online v ceně 15230,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2021, pobytové zájezdy.

City Ljubljana - v říjnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

28.10. - 3.11.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 072 Kč

Dovolená Slovinsko 2021 v lokalitě Lublaň, City Ljubljana, v City Ljubljana, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. říjen 2021 a návratem/příjezdem: středa 3. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15072,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 21 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Dovolená Lublaň v říjnu 2021.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Lublaň v říjnu 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Slovinska. Ubytování Lublaň se stravou. All Inclusive pobyty levně. Lublaň v říjnu 2021 - Dovolená a Last Minute Slovinsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Slovinsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Slovinsku.

Pokud jste si nevybrali v Lublaň v říjnu 2021 - Dovolená a Last Minute Slovinsko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Slovinsku? Proč si nevybrat pobyt ve Slovinsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Lublaň 2021 nebo Lublaň 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Lublaň? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Slovinsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Lublaň si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Slovinsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Slovinsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Slovinsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Lublaň. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Lublaň. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Lublaň, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Slovinsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Slovinska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Slovinsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Lublaň.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Slovinsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Slovinsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Lublaň za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Slovinsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Lublaň.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Slovinska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Slovinsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Slovinska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Slovinsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Slovinskolastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.