Vyhledávání

Slovinsko duben 2022

Krvavec - v dubnu

Krvavec

1.4. - 4.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 160 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Julské Alpy, v ubytovacím zařízení Krvavec , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. dubna do pondělí 4. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 186 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Krvavec levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

City Ljubljana - v dubnu

TV, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

City Ljubljana

1.4. - 8.4.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
15 204 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Lublaň, City Ljubljana, v City Ljubljana, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. duben 2022 a návratem/příjezdem: pátek 8. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 186 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15204,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, pobytové zájezdy.

Krvavec - v dubnu

Krvavec

3.4. - 9.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
10 320 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Julské Alpy, v ubytovacím zařízení Krvavec , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 188 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Krvavec levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Krvavec - v dubnu

Krvavec

3.4. - 6.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 160 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Julské Alpy, v Krvavec, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. duben 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 188 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5160,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy. Průměrné hodnocení Krvavec je 90 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmán Muštrinka - v dubnu

Apartmán Muštrinka

5.4. - 10.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 730 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Kranjska Gora, v ubytovacím zařízení Apartmán Muštrinka , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 5. dubna do neděle 10. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 190 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Muštrinka levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5730,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy.

Krvavec - v dubnu

Krvavec

6.4. - 9.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 160 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Julské Alpy, v Krvavec, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 191 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5160,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy. Průměrné hodnocení Krvavec je 90 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Krvavec - v dubnu

Krvavec

10.4. - 13.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 160 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Julské Alpy, v ubytovacím zařízení Krvavec , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 10. dubna do středy 13. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 195 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Krvavec levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmán Muštrinka - v dubnu

Apartmán Muštrinka

10.4. - 14.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 585 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Kranjska Gora, v Apartmán Muštrinka, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. duben 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 195 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4585,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy.

Mangart - v dubnu

Mangart

14.4. - 18.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 730 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Julské Alpy, v ubytovacím zařízení Mangart s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. dubna do pondělí 18. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 199 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Mangart levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5730,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Mangart - v dubnu

Mangart

17.4. - 21.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 730 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Julské Alpy, v Mangart, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 17. duben 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 202 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5730,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy, lyžařské.

Mangart - v dubnu

Mangart

19.4. - 26.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
10 030 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Julské Alpy, v ubytovacím zařízení Mangart s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 19. dubna do úterý 26. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 204 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Mangart levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Mangart - v dubnu

Mangart

25.4. - 1.5.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 600 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2022 v lokalitě Julské Alpy, v Mangart, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. duben 2022 a návratem/příjezdem: neděle 1. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 210 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 15 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Slovinsku v dubnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Slovinsku v dubnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Slovinska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Slovinsko duben 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Slovinsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Slovinsku.

Pokud jste si nevybrali v Slovinsko duben 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Slovinsku? Proč si nevybrat pobyt ve Slovinsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Slovinsko 2021 nebo Slovinsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Slovinsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Slovinsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovinsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Slovinsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Slovinsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Slovinsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovinsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovinsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovinsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Slovinsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Slovinska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Slovinsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovinsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Slovinsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Slovinsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovinsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Slovinsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovinsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Slovinska.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Slovinsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Slovinska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Slovinsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Slovinskolastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.