Vyhledávání dovolené ve Slovinsku

Slovinské pobřeží Last Minute

Slovinské pobřeží Last Minute

Barbara Piran Beach & Spa

3.10. - 5.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 420 Kč

Barbara Piran Beach & Spa - informace

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa, v ubytovacím zařízení Barbara Piran Beach & Spa s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 3. října do čtvrtka 5. října 2023. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Barbara Piran Beach & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinské pobřeží dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.


Description

Stručný popis:

- hotel přímo u pobřeží a pláže

- u sladko-slaného jezera Fiesi

Poloha: na pobřeží, mezi jaderským mořem a sladko-slaným jezerem Fiesi, pár minut chůze od centra Piranu.

Pláž: skalnatá, betonová plata, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).

Bazén: není.

Vybavení hotelu: klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, směnárna, Wellness Barbara (2 finské sauny a ledová jeskyně pro zklidnění těla a uvolnění svalů), sejf na recepci (za poplatek), parkování v garážovém domě Fornače nebo před hotelem za poplatek 11,90€/den.

Ubytování: 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (85174); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled moře (sgluse, 85176); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled jezero/moře (85173); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled jezero/moře (sgluse, 85175); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (superior, 92434); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (sgluse, superior, 92435); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled pláž (superior, 92436); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace, balkon, výhled pláž (sgluse, superior, 92437); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (beach house, 92782); 2lůžkové pokoje, sprcha/WC, TV/sat, klimatizace (sgluse, beach house, 92783); vždy vysoušeč vlasů, mini bar, Wi-Fi.

Internet: Wi-Fi zdarma.

Stravování: snídaně formou bufetu.

Domácí mazlíčci: platba na recepci 15€/den (po předchozím potvrzení).

Dětská postýlka: platba na recepci 5€/den (po předchozím potvrzení).

Internetová adresa: www.hotel-piran.si

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní.

Check-in/check-out: po 15:00 hod./do 11:00 hod.

Cena zahrnuje:

• ubytování se snídaní

• Wi-Fi

Povinné doplatky (při rezervaci):

• pobytová taxa 76 Kč/dosp.os./den, 38 Kč/dítě 7-18 let, děti do 7 let pobytovou taxu neplatí

Možné doplatky (při rezervaci):

• oběd 760 Kč/dosp.os./den, 380 Kč/dítě 3-12 let/den

• večeře 760 Kč/dosp.os./den, 380 Kč/dítě 3-12 let/den

Možné doplatky (na recepci):

• dětská postýlka 5€/den

• domácí mazlíčci 15€/den

• garážové parkování 11,90€/den – omezená kapacita


Slovinské pobřeží Last Minute - Piran

Piran

4.10. - 7.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Dovolená Slovinsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Slovinské pobřeží, v Piran, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. říjen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 7. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinské pobřeží Slovinské pobřeží Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Piran

Piran

5.10. - 7.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 420 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Slovinské pobřeží, v ubytovacím zařízení Piran s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. října do soboty 7. října 2023. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Piran levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinské pobřeží dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Barbara Piran Beach & Spa

Barbara Piran Beach & Spa

9.10. - 11.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 420 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2023 v lokalitě Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa, v Barbara Piran Beach & Spa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 9. říjen 2023 a návratem/příjezdem: středa 11. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 8 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7420,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinské pobřeží Slovinské pobřeží Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Piran

Piran

10.10. - 13.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Slovinské pobřeží, v ubytovacím zařízení Piran s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 10. října do pátku 13. října 2023. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Piran levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11130,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinské pobřeží dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Barbara Piran Beach & Spa

Barbara Piran Beach & Spa

11.10. - 14.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2023 v lokalitě Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa, v Barbara Piran Beach & Spa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. říjen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 14. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 10 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinské pobřeží Slovinské pobřeží Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Piran

Piran

16.10. - 23.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
25 960 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Slovinské pobřeží, v ubytovacím zařízení Piran s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 16. října do pondělí 23. října 2023. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Piran, který je aktuálně na prodej online v ceně 25960,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinské pobřeží dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Slovinské pobřeží Last Minute - Barbara Piran Beach & Spa

Barbara Piran Beach & Spa

21.10. - 24.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2023 v lokalitě Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa, v Barbara Piran Beach & Spa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 21. říjen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 24. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 20 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinské pobřeží Slovinské pobřeží Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.

Piran

Piran

21.10. - 23.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 420 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Slovinské pobřeží, v ubytovacím zařízení Piran s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 21. října do pondělí 23. října 2023. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Piran levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinské pobřeží dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, u moře.

Barbara Piran Beach & Spa

Barbara Piran Beach & Spa

23.10. - 26.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 130 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2023 v lokalitě Slovinské pobřeží, Barbara Piran Beach & Spa, v Barbara Piran Beach & Spa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 23. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 26. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11130,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinské pobřeží Slovinské pobřeží Last Minute, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-10 z celkem 12 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Slovinské pobřeží Last Minute 2023/2024.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Slovinské pobřeží ve Slovinsku 2023/2024 online. Last Minute a First Minute pobyty. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Slovinské pobřeží Last Minute.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Slovinsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Slovinsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Slovinsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Slovinsku? Vybírejte pobyt ve Slovinsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Slovinské pobřeží 2023 nebo Slovinské pobřeží 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Slovinské pobřeží 2023 nebo First Minute Slovinské pobřeží 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Slovinské pobřeží levně nebo luxusní dovolená Slovinské pobřeží.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Slovinsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovinské pobřeží si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Slovinsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Slovinsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Slovinsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovinské pobřeží. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovinské pobřeží. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovinské pobřeží, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Slovinsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Slovinska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Slovinsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovinské pobřeží.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Slovinsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Slovinsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovinské pobřeží za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Slovinsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovinské pobřeží.

Zajímá vás jak draho je ve Slovinsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Slovinsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Slovinsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovinskolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.