Vyhledávání dovolené ve Slovinsku

Ceny ve Slovinsku

Jak draho je ve Slovinsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Slovinsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Slovinsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Slovinsko.

Ceny ve Slovinsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety30 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety36 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety56 Kč
Cigarety alkohol a cigarety76 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety99 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety305 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava38 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava41 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava660 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje15 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje33 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje33 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje48 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv790 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2060 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2200 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2286 Kč
Brambory potraviny15 Kč
Brambory 1 kg potraviny20 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny23 Kč
Mléko 1 l potraviny23 Kč
Hlávkový salát potraviny25 Kč
Chléb 500 g potraviny28 Kč
Jablka 1 kg potraviny28 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny33 Kč
Rýže 1 kg potraviny38 Kč
Chléb potraviny38 Kč
Vejce 12 ks potraviny51 Kč
Rajčata 1 kg potraviny53 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny58 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny76 Kč
Sýr 500 g potraviny135 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny163 Kč
Těstoviny potraviny180 Kč
Kuře potraviny180 Kč
Sýr 1 kg potraviny203 Kč
Káva restaurace25 Kč
Cappuccino restaurace38 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace61 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace69 Kč
Večeře s nápojem restaurace127 Kč
Pizza restaurace175 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace178 Kč
Míchaný nápoj restaurace203 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace229 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace292 Kč
Polední menu v centru restaurace305 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace356 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace394 Kč
Vyhledávání dovolené ve Slovinsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Slovinsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Slovinsku? Ceny ve Slovinsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Slovinsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Slovinsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Slovinsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Slovinsku? Vybírejte pobyt ve Slovinsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Slovinsko 2023 nebo Slovinsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Slovinsko 2023 nebo First Minute Slovinsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Slovinsko levně nebo luxusní dovolená Slovinsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Slovinsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovinsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Slovinsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Slovinsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Slovinsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovinsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovinsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovinsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Slovinsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Slovinska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Slovinsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovinsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Slovinsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Slovinsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovinsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Slovinsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovinsko.

Zajímá vás jak draho je ve Slovinsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Slovinsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Slovinsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovinskolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.