Vyhledávání dovolené ve Slovinsku

Slovinsko autobusem

Slovinsko autobusem

Hotel Convent

16.6. - 25.6.2023
Snídaně
Autobus

 
 
15 680 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Kranjska Gora, v ubytovacím zařízení Hotel Convent s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 16. června do neděle 25. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 16 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Hotel Convent, který je aktuálně na prodej online v ceně 15680,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinsko autobusem, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně památky, s restaurací, wellness pobyt, památky, s restaurací, wellness pobyt.

Vile Park - Slovinsko Autobusem

Vile Park

16.6. - 25.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
18 300 Kč

Dovolená Slovinsko Last Minute 2023 v lokalitě Portorož, v Vile Park, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 16. červen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 25. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 16 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinsko autobusem, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Vile Park je 82 % podle referencí od 170 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Výběr z krás Slovinska - Slovinsko Autobusem

Výběr z krás Slovinska

9.8. - 13.8.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
6 750 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Portorož, v ubytovacím zařízení Výběr z krás Slovinska , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 9. srpna do neděle 13. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 70 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Výběr z krás Slovinska levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6750,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinsko autobusem, léto 2023, poznávací zájezdy.

Salinera - Slovinsko Autobusem

Salinera

11.8. - 20.8.2023
Polopenze
Autobus

 
23 941 Kč
20 829 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2023 v lokalitě Portorož, v Salinera, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 11. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 20. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 72 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 20829,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinsko autobusem, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Salinera je 86 % podle referencí od 35 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Salinera - Slovinsko Autobusem

Salinera

18.8. - 27.8.2023
Polopenze
Autobus

 
 
19 860 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Slovinsku v letovisku Portorož, v ubytovacím zařízení Salinera s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 18. srpna do neděle 27. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 79 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Salinera, který je aktuálně na prodej online v ceně 19860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinsko autobusem, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 35 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Jezero Bled a soutěska Vintgar - Slovinsko Autobusem

Jezero Bled a soutěska Vintgar

25.8. - 27.8.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
2 690 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2023 v lokalitě Bled, v Jezero Bled a soutěska Vintgar, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 27. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 86 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinsko autobusem, poznávací zájezdy. Speciálně u jezera.

Hotel Convent - Slovinsko Autobusem

Hotel Convent

25.8. - 3.9.2023
Snídaně
Autobus

 
 
16 040 Kč

Rekreace na dovolené ve Slovinsku v letovisku Kranjska Gora, v ubytovacím zařízení Hotel Convent s počtem hvězdiček: 3, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 25. srpna do neděle 3. září 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 86 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hotel Convent, který je aktuálně na prodej online v ceně 16040,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Slovinsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slovinsko autobusem, léto 2023, pobytové zájezdy, u moře. Speciálně památky, s restaurací, wellness pobyt, památky, s restaurací, wellness pobyt.

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti - Slovinsko Autobusem

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

22.9. - 26.9.2023
Polopenze
Autobus

 
 
6 990 Kč

Dovolená Slovinsko First Minute 2023 v lokalitě Bled, v Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. září 2023 a návratem/příjezdem: úterý 26. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 114 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Slovinska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slovinsko autobusem, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 8 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Autobusem do Slovinska s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Slovinska autokarem online. 9073 zájezdů do Slovinska 2023. Slovinsko autobusem.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Slovinsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Slovinsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Slovinsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Slovinsku? Vybírejte pobyt ve Slovinsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Slovinsko 2023 nebo Slovinsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Slovinsko 2023 nebo First Minute Slovinsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Slovinsko levně nebo luxusní dovolená Slovinsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Slovinsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slovinsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Slovinsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Slovinsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Slovinsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slovinsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slovinsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slovinsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Slovinsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Slovinska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Slovinsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slovinsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Slovinsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Slovinsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slovinsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Slovinsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slovinsko.

Zajímá vás jak draho je ve Slovinsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Slovinsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Slovinsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Slovinskolastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.